Etkinlikler / Events

Reza Samadi ile 

Yağlıboya Workshop

Atalay Mansuroğlu ile

Yağlıboya Workshop

Rukiye Demirci ile 

Soft Pastel Workshop

24 Eylül 2019 Salı, saat 18:00'da  sanatçı Reza Samadi'nin canlı yağlıboya performansını Kadıköy / Rasimpaşa'daki mekanımızda yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik. Tüm değerli katılımcılarımıza ve sanatçımıza teşekkür ederiz.

18 Ocak 2020 Cumartesi, saat 15:00'da değerli hocamız  Atalay Mansuroğlu'nun canlı yağlıboya performansını galerimizin Kadıköy / Rasimpaşa'daki mekanında gerçekleştirdik. Tüm katılımcılarımıza ve hocamıza teşekkür ederiz.

28 Eylül Cumartesi, saat 15:00'da  sanatçı Rukiye Demirci'nin canlı pastel performansını galerimizin Kadıköy / Rasimpaşa'daki mekanında yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik. Tüm katılımcılarımıza ve değerli sanatçımıza teşekkür ederiz.

Luna Sanat Galerisi

Luna Sanat Galerisi

Luna Sanat Galerisi

Etkinlikten Kareler 

Etkinlikten Kareler 

Etkinlikten Kareler 

24 Eylül 2019 - Reza Samadi - Yağlıboya
Atalay Mansuroğlu Workshop (Tanıtım Post
28_Eylül_2019_-_Rukiye_Demirci_-_Soft_Pa

Rukiye Demirci ile 

Soft Pastel Workshop

Deniz Deniz ile

Kübizm Workshop

Ercan Paya ile

Suluboya Workshop

27 Nisan Cumartesi, saat 13:00'da  sanatçı Rukiye Demirci'nin canlı pastel performansını galerimizin Kadıköy / Rasimpaşa'daki mekanında yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik. Tüm katılımcılarımıza ve değerli sanatçımıza teşekkür ederiz.

Klasik resimden kübizme yol alan sanat serüveninde sanatçı Deniz Deniz'in canlı performansını galerimizin Kadıköy / Rasimpaşa'daki mekanında yoğun katılım ile geçekleştirdik. Tüm katılımcılarımıza ve değerli sanatçımıza teşekkür ederiz.

23 Şubat Cumartesi, saat 13:00'da Sanatçı Ercan Paya'nın canlı suluboya performansını galerimizin Kadıköy / Rasimpaşa'daki mekanında yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik. Tüm katılımcılarımıza ve değerli sanatçımıza teşekkür ederiz.

Luna Sanat Galerisi

Luna Sanat Galerisi

Luna Sanat Galerisi