2020

Sergiler / Exhibitions

21 - 27 Aralık - Karma Sergi - Kış Hikay
Karma_Sergi_-_Detay_-_Tanıtım_Posteri_-_
1-7_Şubat_-_Karma__Sergi_-_Reflection_Of

Kış Hikayeleri (Karma Sergi)

Detay (Grup Sergisi)

Reflection Of The Mind

24 sanatçımızın toplam 52 eseriyle yer aldığı görsel sanatlar sergimizi 11 - 17 Ocak 2020 tarihlerinde galerimizin Kadıköy / Rasimpaşa'daki mekanında yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik. Tüm değerli sanatçılarımıza teşekkür ederiz.

4 - 10 Ocak tarihlerinde birbirinden değerli sanatçıların katılımı ile gerçekleştirilen "Detay" adlı karma görsel sanatlar sergisine ev sahipliği yaptık.  Tüm sanatçılarımıza ve ziyaretçilere teşekkür ederiz.

Nili Art  Gallery'nin katkılarıyla 1 - 7 Şubat tarihlerinde birbirinden değerli İran'lı sanatçıların eserlerinin bir araya geldiği "Reflection Of The Mind" adlı karma görsel saatlar sergimizin açılışını yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik.

Luna Sanat Galerisi

Luna Sanat Galerisi

Luna Sanat Galerisi

Sergiden Kareler 

Sergiden Kareler 

Sergiden Kareler 

8_-_14_Şubat_-_Karma_Sergi_-_Aşk_Yeniden

Aşk Yeniden (Karma Sergi)

De Ja Vu 2 (Karma Sergi)

Blue Sky Of Peace (Karma Sergi)

8-14 Şubat tarihlerinde birbirinden değerli sanatçıların katılımı ile gerçekleştirdiğimiz "Aşk Yeniden" adlı karma sergimizin açılışını yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik.  Tüm değerli sanatçılarımıza ve ziyaretçilere teşekkür ederiz. 

22 - 28 Şubat tarihlerinde birbirinden değerli sanatçıların katılımı ile gerçekleştirdiğimiz "De Ja Vu 2" sergimizin açılışını yoğun bir karılım ile gerçekleştirdik. İlgi gösteren tüm sanatseverlere teşekkür ederiz.

15-20 Şubat tarihlerinde MonaR Group'un katkılarıyla birbirinden değerli İranlı sanatçıların bir araya geldiği "Blue Sky Of Peace" adlı sergiye ev sahipliği yaptık. Tüm değerli sanatçılarımıza ve ziyaretçilere teşekkür ederiz. 

Luna Sanat Galerisi

Luna Sanat Galerisi

Luna Sanat Galerisi