HAKKIMIZDA ABOUT US

Sanatseverlere karma ve kişisel sergileri için alan, organizasyon ve tanıtım imkanı sunmakta, yılın çeşitli dönemlerinde söyleşi, tanıtım ve workshop gibi etkinlikler düzenlemekte aynı zamanda çeşitli sanat dallarında atölye çalışmalarına ev sahipliği yapmaktayız.

Luna Sanat Galerisi öncelikle bir sergi ve atölye mekanı olarak tasarlanmış olup bunun yanı sıra diğer çeşitli etkinliklere bünyesinde yer vermeyi, dolayısıyla sanatseverlerin sadece sergi günlerinde değil diğer zamanlarda da uğrak mekanı olmayı amaçlamaktadır.

Kuruluşundan bugüne dek ilkeli, özgün ve çağdaş kimliğiyle sanat dünyasında yer edinmeyi amaçlayan Luna Sanat Galerisi deneyimli sanatçıların yanı sıra, gelecekte de önemli yerlerde yer alacağına inandığı genç ve yetenekli sanatçılara yer vermektedir. Düzenli olarak güncellenen web sayfamız ile açılan tüm sergiler yayınlanmakta, bünyemizde bizzat organize ettiğimiz online sergiler sanal ortamda izlenebilmektedir.

 

Yılda 40'dan fazla organizasyona ev sahipliği yaparak alanında oldukça aktif galerilerden biri olmayı hedefleyen Luna Sanat Galerisi, ressam, koleksiyoner ve sanat severlere internet sitesi ve sosyal medya üzerinden görüntüleme, inceleme ve satış imkanı da sunmaktadır. Tüm değerli sanatçılarımızın eserlerinin bulunduğu mağaza sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  


Kadıköy Rasimpaşa Mahallesinde yer alan galerimiz 11:00 - 18:00 saatleri arasında ziyarete ve etkinliklere açıktır. Yeni sezonda oldukça uygun koşullarla sergi düzenleme imkanından faydalanmak, sergiler, atölye çalışmaları ve diğer etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

 • Facebook Sosyal Simge
 • Heyecan Sosyal Simge
 • Instagram
 • YouTube Sosyal Simge

luna.sanat.galerisi

Mihriban Sanıvar Hakkında

Edirne'nin Meriç köyünde bir subay ailesinin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi. İlkokulu İskenderun'da, ortaokulu Lüleburgaz'da lise ve üniversiteyi ise Ankara'da bitirdi. 

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinden  mezun oldu. Karayolları Genel Müdürlüğü’nde 2 yıl, karayolları 1. bölge müdürlüğünde 10 yıl çalıştı. 1983 yılında yapmış olduğu evliliğinden iki oğlu oldu. Resim yapmaya 2000 yılında terapi amaçlı başladı. Kadıköy belediyesinin açmış olduğu Halk Eğitim Merkezleri resim kurslarına devam etti.

3 yılı aşkın bir sürede Doğuş Üniversitesi bünyesinde düzenlenen suluboya kurslarında çalışmalarını sürdürdü. Doğuş Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Dekanı Sn. Nazan Erkmen'in açmış olduğu suluboya kurslarında Sn. Selçuk Günay ve Sn. Atalay Mansuroğlu'dan eğitim aldı.

 

Ataşehir Belediyesi’nin bünyesinde gerçekleştirilen eğitim ve sergilere katıldı. İstanbul Beşik Sanat Galerisinde bir süre yağlı boya eğitimleri verdi. Aynı dönemde çeşitli kişisel ve karma sergi çalışmalarında yer aldı. Akabinde kendi sanat galerisini ve atölyesini oluşturmaya karar verdi ve Luna Sanat Galerisi’ni kurdu. Kendisi halihazırda atölye ve sergi çalışmalarına devam etmektedir. 

SOSYAL MEDYA

 • Facebook Sosyal Simge
 • Instagram

 

 

2023 All Rights Reserved By

LUNA ART GALLERY

Adres / Address

Rasimpaşa Mah. Yavuztürk Sok

Onan Apt.  No:28 Daire:2 Kat:1

 

34750

Kadıköy / İstanbul

Telefon / Phone

Whatsapp

0552 277 66 42

E-Posta / E-Mail

luna.sanat.galerisi@gmail.com

 • Facebook Sosyal Simge
 • Heyecan Sosyal Simge
 • Instagram
 • YouTube Sosyal Simge
 • LinkedIn Sosyal Simge
 • Instagram

Social Media