TOPRAK_ANA_DSC_0236.jpg

Sergiler

Luna Sanat Galerisi olarak sanatçılara karma ve kişisel sergileri için mekan, organizasyon ve tanıtım imkanı sunmaktayız. Kadıköy / Rasimpaşa’da oldukça merkezi bir konumda yer almakta olan galerimiz halihazırda birbirinden değerli sanatçıların kişisel ve karma sanat sergilerine ev sahipliği yapmaktadır. 

 

Yılda 40'dan fazla organizasyon ile alanında oldukça aktif galerilerden birisi olmakla gurur duyuyoruz. Yeni sezonda oldukça uygun koşullarla sergi düzenleme imkanından faydalanmak ve mevcut sergiler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel Sergiler / Current Exhibitions

Sergi Adı: White Shadows

Sergi Türü: Online - 3D - Sergi
Tarih: 25 Nisan - 9 Mayıs 2021
Yer: www.lunasanatgalerisi.com
Açılış: 25 Nisan Pazar / Saat 19:00

Sergi Adı: Moonlight

Sergi Türü: Görsel Sanatlar Sergisi

Tarih: 22 - 30 Nisan 2021

Yer: Luna Sanat Galerisi (Kadıköy)

Açılış: 22 Nisan Perşembe / Saat 13:00 - 16:00

Sergi Adı: Always In My Head

Sergi Türü: Görsel Sanatlar Sergisi

Tarih: 27 Mayıs - 3 Haziran 2021

Yer: Luna Sanat Galerisi (Kadıköy)

Açılış: 27 Mayıs Perşembe / Saat 13:00 - 16:00

Online Sergi / Virtual Art Exhibition

Beyaz oda

White Shadows

3D Sanal Sergi

   Virtual Art Exhibition

25 Nisan - 9  Mayıs 2021

Karma Sergi - White Shadows - İsim Liste

SERGİ BİLGİSİ - INFO

Luna Sanat Galerisi, 25 Nisan - 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında birbirinden değerli sanatçıların katılımı ile “White Shadows” isimli sanal 3D görsel sanatlar sergisini izleyici ile buluşturuyor.

 

Luna Art Gallery hosts virtual 3D art exhibition titled “White Shadows” between 25th April - 9th May 2021
 

Sergi Adı :   White Shadows

Sergi Türü :  Online 3D Görsel Sanatlar Sergisi

Tarihi :  25 Nisan - 9 Mayıs 2021 

Açılış :  25 Nisan Pazar, Saat 19:00

Süre :  2 Hafta

ONLINE SERGİLER HAKKINDA

Online (Sanal) görsel sanatlar sergilerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve katılımcı olmak için bize ulaşabilirsiniz. Eserler hakkında ayrıntılı bilgi için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlikler

Luna Sanat Galerisi sanatseverlerin sadece sergi günlerinde değil diğer zamanlarda da çeşitli etkinlikler ve organizasyonlar aracılığıyla uğrak mekanı olmayı amaçlamaktadır.

 

Yılın çeşitli dönemlerinde söyleşi, tanıtım, imza günü, canlı performans ve workshop gibi etkinlikler düzenlemekte aynı zamanda çeşitli sanat dallarında atölye çalışmalarına ev sahipliği yapmaktayız.

 

Güncel etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve mekanımızda kendi etkinliklerinizi organize etmek için bize ulaşabilirsiniz.

16-Sergiler-4.jpg
DSC_00679.jpg

Atölye 

Güzel bir ortamda, günün stres ve gerginliğini atmak, hoş müzik ve sohbet ortamında resim sanatı icra ederek dünyaya başka bir gözle bakmanızı sağlıyoruz. 

 

Sanatı, ortak geleceğimizi, çocuklarımızı konuşmak, eğlenceyi de unutmadan sanata dair güzel bir gün yaşamak öncelikli amacımızı teşkil etmektedir.

Atölye çalışmalarımız başlangıç ​​noktanız ne olursa olsun kişisel gelişiminizde sizlere yardımcı olacaktır. İlk fırsat bulduğunuz zamanda galerimize uğrayıp bizlerle tanışabilirsiniz.